Dark Mode Dark Mode Darkmode menu Met's aperture logo

Drone Fotoğrafları

Başa dön
drone

Drone'lar dünyayı farklı persperktiften görmek isteyen herkese yeni kapılar açtı. Drone ile ilk fotoğraflarımı çekmeye başladığımda gördüğüm beni büyülemişti ve bu drone'umu her kullandığımda hala geçerli.

Bu sayfada drone ile çektiğim fotoğraflarımı bulabilirsiniz. Fotoğrafları seçerek daha yüksek çözünürlükte görüntüleyebilir ve tam boyutunu satın almak için Adobe Stock linkine ulaşabilirsiniz.

metsaperture Metin Özgür Henningsvaer Lofoten metsaperture Metin Özgür Reine Lofoten Metin Özgür Reine Lofoten metsaperture Metin Özgür Henningsvaer metsaperture Metin Özgür Glamis Castle metsaperture Metin Özgür Carberry Tower metsaperture Metin Özgür Kyoto Toji pagoda metsaperture Metin Özgür Bled metsaperture Metin Özgür Bled metsaperture Metin Özgür Rovaniemi Finland metsaperture Metin Özgür Rovaniemi Finland metsaperture Metin Özgür Sinop İnceburun metsaperture Metin Özgür Göcek metsaperture Metin Özgür Fethiye metsaperture Metin Özgür Göcek metsaperture Metin Özgür Kayaköy metsaperture Metin Özgür Bergama Akropolis metsaperture Metin Özgür Ubud Bali