Dark Mode Dark Mode Darkmode menu Met's aperture logo

Uzun Pozlama

Top

Uzun pozlama ile çektiğim fotoğraflarım aynı gece fotoğraflarında olduğu gibi beni olumlu yönde şaşırtmıştır. Aslında bence uzun pozlama yaptığımda çıkan sonuç fotoğraftan çok resime benziyor.

Bu sayfada uzun pozlama ile çektiğim fotoğraflarımı bulabilirsiniz. Fotoğrafları seçerek daha yüksek çözünürlükte görüntüleyebilir ve tam boyutunu satın almak için Adobe Stock linkine ulaşabilirsiniz.

metsaperture kuzey ışıkları roveniemi metsaperture kuzey ışıkları roveniemi metsaperture kuzey ışıkları roveniemi metsaperture kuzey ışıkları lofoten metsaperture kuzey ışıkları lofoten metsaperture assos uzun pozlama metsaperture Metin Özgür lava pools madeira metsaperture Metin Özgür lava pools madeira metsaperture Metin Özgür lava pools madeira metsaperture Metin Özgür lava pools madeira metsaperture Metin Özgür bled uzun pozlama metsaperture Metin Özgür bozcaada kalesi metsaperture Metin Özgür lake kawaguchiko metsaperture Metin Özgür lake kawaguchiko metsaperture Metin Özgür A Lofoten metsaperture Metin Özgür A Lofoten metsaperture Metin Özgür Vik Lofoten metsaperture Metin Özgür rainbow bridge Tokyo metsaperture Metin Özgür Madeira Island metsaperture Madeira Island